Spása světa 2/ x

8. května 2013 v 13:09
Další díleček, aby se neřeklo :). Prosím kdyby jste objevili nějakou hrubku a moc vám vadila tak mi to oznamte (je možné ,že jsem něco přehlédla) .Doufám že se bude 2.díl líbit.

Co udělám? Mám? nebo ne? Rozhodl jsem se! Jenže.... Podíval jsem se do jeho očí a zase přišla obrovská bolest hlavy. Křičel jsem schoulený se na zemi v bolestech ,že mi pukne hlava. Plno obrázků ,kterým jsem nerozuměl a nevěděl co jsou zač se mi promítali v hlavě. Slyšel jsem hlasy... hlasy starosti
,co se mnou je. Kdo to byl? Strážci nebo.... Moje bývalá rodina ,která zmizela i s temným svátkem? Dívčí hlas mě pronásledoval ...chtěl jsem utéct, ale ... nemohl jsem.Poutalo mě něco,jako bílý řetěz a přesto byl jen v mé hlavě. Poté co jsem uslyšel zakřičení mého jména: ,,Yoru!,, jsem omdlel. Když jsem se probudil ,koukl jsem se do zrcadla. Měl jsem červené oči a bílé vlasy.Proč? Kvůli té síle o které jsem jednou slyšel? Moje první reakce byla: ,,C-C-COŽEE!!!!!?? Co to má bejt ?!?,, Ihned se přihnal Yosuke Tsujima a zeptal se :
,,Co je?
a ušklíbl se.
,,
...Tak jak jsi se rozhodl? ,, Zeptal se s upřenýma očima. Sklopil jsem pohled a jeho nabídku jsem....odmítl. Já nechci riskovat život pro někoho takového. Radši si ponechám svůj starý život
.
,, Ne,, odpověděl jsem na jeho otázku.
,,Ty! Zrovna TY ,který má moc změnit svět a ty se zkrčíš prostě do rohu a budeš raději přihlížet jak se celé Japonsko a ostatní svět hroutí ! Nesnáším lidi jako jsi ty! Mají tu moc a přesto nic nedělají !!,, Yosuke byl opravdu naštvaný a jeho zloba a nenávist ke mě byla tak zřejmá ,že se rozmáchl a vrazil mi pěstí. Bolelo to opravdu... třískl jsem sebou o zed a při tom si vyrazil dech. I přes to jsem nehodlal ze sebe dělat chudáka....
,,Já se o nějakou sílu nebo co mi to tu furt vykládáte NIKDY NEPROSIL !! Přestaň mě tím pořád urážet! Když tvrdíš ,že mě zabiješ tak si to zkus!,, Opravdu jsem se už neudržel. ,,Fajn,, Vytáhl svou pistoli a dal mi jí k hlavě ,,Když chceš tak moc zemřít tak zemřeš,,. On opravdu vystřelil ,ale nebylo to do hlavy ale těsně vedle. S tebou to nemá cenu jsi jenom zbabělec. Yosuke odcházel v nočních tmách chodby a já už jsem nehodlal zůstat na tom místě ani chvíli. Odcházel jsem ale... přede mnou stála dívka. Dívka se světle-hnědými vlasy a zelenými oči. ,,Ty ! Opravdu nám nepomůžeš? Víš vůbec co se stane když nepomůžeš?,, řekla se zklamaným výrazem v očích.
,,Co?,, Já ji opravdu nechápu. Někdo takový... jak může být členem strážců?Je tak hezká,vypadá skoro až slabě a bezbraně... ,,Když nepomůžeš....všichni... RVL stále testuje lidi aby zabránila šíření katastrofy ,která už tak stále zabíjí více a více lidí.Víš... Yosuke i když mohl žít štastně ,mít prostě jen karieru zpěváka ,nás přesto našel ..nás chudáky ,kteří jsou silní ,ale RVL je chtěla zabít! Ty nejspíš nevíš jaké to je být na pokraji života a smrti. Ale přes to , prosím pomoz nám.,, Nevím proč ,ale najednou jsem měl pocit ,že by mě nakonec někdo potřeboval. Řekl jsem na to.... Než jsem to ale dořekl začala útočit RVL armáda.
,,Všichni!! Připravte se! Na místa!,, ozvalo se z vysílačky té dívky. Jejich Koeie byly najednou silnější. Zrovna k nám mířili dva Koeie.
,,Pojd' se mnou!,, Běžel jsem za ní. Nevím proč ,ale začínala mi hořet hrud' ,cítil jsem se jako v plamenech a při tom byl úplně v pořádku. Yosuke a ostatní měli i záložní plán a tak ho uskuteňovali.Sice jsem nevěděl o co jde ,ale vypadalo to ,že vše podle plánů nejde. Všude střeli a oheň. Úkryt začínal padat k zemi.Nemohl jsem to už vydržet moje hrud' byla také skoro celá v plamenech. Uslyšel jsem hlas, hlas té dívky z toho křížku ,,Vyndej to z tvé hrudi,,. Dal jsem si ruku na hrud' a najednou jako bych vytahoval pistoli. Ne jen tak ledajakou ...byla úplně jiná než všechny pistole na světě. Byla větší a zvláštnější. Zastavil jsem se!
,,Co to děláš!? takhle to proti nim nezvládne-...me,, Stál jsem k ní zády ,ale vím ,že se dívala. Nejspíš byla udivená co vidí. Že by tohle byla ta moc o které každý mluví?
,,Nemáme čas! Jsou moc blízko!,, zakřičela dívka za mnou.Stihli pouze dvakrát mávnout svými meči. Jednou střelou jsem zničil oba dva Koeie ,kteří se rozprskli na stříbrné třpitičky. Možná mě to trochu vyčerpávalo ,ale ne zas tak ,jako byli ostatní strážci. V jednom kuse se bránili. To jsou opravdu všichni strážci takový? Koukl jsem se na ostatní jak bojují. Bojují za to v co věří, nevzdávají se ,ale přesto i zabíjejí. Dává to smysl: kdyby nezabili ,byli by zabiti oni. Však to na co se nedalo koukat bylo to ,že čtyři Koeiové mířili přímo na Yosukeho . Nemohl jsem se na to dívat. Vyskočil jsem z patra ,kolem mě se prý oběvila bílá záře ...bílá záře jako v ten den. Opravdu nenechám Yosukeho a všechny ostatní zemřít ! A proto budu za ně bojovat tak jako oni bojovali za ostatní ! Roztřílel jsem je všechny! Všechny stroje se ihned roztříštili jako lesklé střípky bez duše a citu. Někdo jako oni si nazaslouží slitování! Nechal jsem pistoli zmizet v mém nitru ,tak jako jsem ji vytáhl.Já a všichni ostatní jsme běželi ven ,protože úkryt se srovnával se zemí. Ostatní mi děkovali. Bylo to zvláštní... zvláštní ,že se všichni chovali tak přátelsky. Přišla ke mě ta dívka co mě prosila abych jim pomohl a řekla ,, Mei,, .
,,Co?,, nechápal jsem vůbec co tím chce říct.
,,To je mé jméno. Jak se vlastně jmenuješ?,, zeptala se s úsměvem na rtech.
,,Jsem Yoru Shuichiro,, odpověděl jsem docela překvapeně. ,,Takže to bude..,, Co bude? já jsem asi mimo tuto realitu.
,,Bude Shui,, a vida
,kdo se objevil ... Yosuke Tsujima.
,,Jo Shui,, Usmívala se Mei.
,,Děkuju,, řekl Yosuke a já jsem byl opravdu překvapen. Znovu mi nabídl ruku. Tentokrát jsem ji ale přijal i já.
,,Jo,, Odpověděl jsem na otázku ,která se všem honila nejspíše v hlavě.,,Fajn ale nemysli si ,že se tu budeš poflakovat! Musíš cvičit a zesílit jasné?! A příštího rána mi začalo peklo protože....
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 anime-superla anime-superla | Web | 15. května 2013 v 20:34 | Reagovat

Docela pěkné..jinak máš hezký blog. :) xD

2 Satsuki Satsuki | 17. května 2013 v 18:03 | Reagovat

podívejte se na náš blog prosím teprve jsme začali ale snad se podíváte a bude se vám líbit a skamarádíme se :D www.otaku-fan-forever.blog.cz jinak moc se mi líbí tvůj blog a pěkný příběh :)

3 prince-yaoi prince-yaoi | Web | 10. června 2013 v 6:21 | Reagovat

[2]: prosím příště do reklam!

4 Fusee Fusee | 17. července 2013 v 16:33 | Reagovat

Nechceš přidat už další díl?? :-)

5 prince-yaoi prince-yaoi | Web | 7. srpna 2013 v 10:24 | Reagovat

[4]: jasně :DDD až ho najdu ,taky mam trošku moc práce heheh -_- ale přidám ho neboj

6 Mia-chan~ Mia-chan~ | E-mail | Web | 8. října 2013 v 14:38 | Reagovat

Ešte stále žiadna nová časť :C
Teda... :D Napísané boli už 4 dieli a ty tu máš stále len jeden. :C Ja potrebujem vedieť ako to skončí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama